Společnost ADMU s.r.o. byla založena v roce 2013 transformací fyzických osob, které mají dlouholetou praxi v oblasti auditu, daní a účetnictví.

Společnost se zabývá auditorskou činností, komplexním zpracováním účetnictví a jeho dohledem, daňovým poradenstvím, personální a mzdovou agendou.

S našimi zákazníky se dohovoříme česky, anglicky, francouzsky i rusky. Upřednostňujeme přátelské a vstřícné jednání, aniž by byla snížena kvalita a profesionalita poskytovaných služeb.

Jednatelkami společnosti jsou Ing. Zdeňka Slámová a Ing. Eva Kalousková.Ing. Zdeňka Slámováabsolvovala VŠE obor finance, dlouhá léta pracovala v nadnárodní společnosti ve funkci finančního managera.
V roce 1995 složila auditorské zkoušky. Auditorskou činnost prováděla jako samostatný auditor až do roku 2013, kdy založila se svými kolegy auditorskou společnost ADMU s.r.o.Ing. Eva Kalouskováabsolvovala VŠE obor podniková ekonomie, řadu let byla součástí týmu v auditorské společnosti s mezinárodní účastí, dále má zkušenosti s vedením účetnictví a lektorskou činností.ZÁKLADNÍ DOKUMENTYOSTATNÍ ÚDAJE